ДЛЯ ЗАКАЗОВ НА ОБЩУЮ СУММУ 50 EUR И ВЫШЕ - ДОСТАВКА НА "CIRCLE K" БЕСПЛАТНО!

Создание Нарядов

Vēlies izmēģināt savus spēkus apģērbu un aksesuāru saskaņošanā vai atklāt savu stilistes talantu? 

Reģistrējies mūsu mājaslapā www.estilists.lv un veido dažādus Tērpus, krāj punktus, vērtē citu Tērpus un saņem dāvanu!

Ar ko sākt?

 1. Reģistrējies mājaslapā www.estilists.lv vai autorizējies, ja esi jau piereģistrējies. Aizpildi visu nepieciešamo informāciju! Kad būsi reģistrējusies un autorizējusies (ievadījusi savu epastu un paroli), lapas augšmalā spied uz uzrakstu "VEIDO TĒRPU" un Tev būs iespēja veidot savus tērpus dažādām dzīves situācijām! Noskaties video pamācību!

 1. Pievienot apģērbu un aksesuāru attēlus sava „Tērpa komplektam” ir arī iespējams, apskatot jebkuru www.estilists.lv internetveikala preci. Izvēlies attēlu, kuru vēlies lielot veidojot savu „Tērpa komplektu” un ieklikšķini aplītī pie attiecīgā preces attēla, tad nospied pogu saglabāt. Saglabātais attēls tiks automātiski pievienots un saglabāts Tavā „Preču izvēles” logā un arī preču grozā, ja gadījumā vēlāk vēlēsies to iegādāties.

 1. Uzklikšķinot uz pogas "VEIDOT TĒRPU" Tev atvērsies logs, kur būs redzami visi tērpi, ko jau esi izveidojusi - to nosaukums, cena un cita informācija. Šeit Tu vari arī izdzēst tos tērpus, kurus nevēlies publicēt!
 2. Spied uz pogas "Veidot tērpu" un Tev atvērsies tērpu veidošanas logs. Kurā tu vari:
 • Meklētāja logā ierakstīt (kleita, svārki, bikses u.tt. vai preces konkrētu kodu un nosaukumu) un izvēlēties to apģērbu vai aksesuāru, kuru vēlies pievienot savam Tērpa komplektam.
 • Kad esi izvēlējies apģērbu vai aksesuāru, ko vēlies pievienot Tērpa komplektam, uzklikšķini uz tā attēla. Ja vienai precei ir vairāki attēli, tad izvēlies 1 no tiem un uzklikšķini uz tā.
 • No "Preču izvēles" loga izvēlētās preces ar piespiestu peles taustiņu pārnes uz blakus "Tērpa komplekta" logu.
 • Preču izvēles logā Tu vari pievienot arī attēlu no sava datora - spied pogu "BROWSE" un izvēlies attēlu no sava datora, ko vēlies pievienota savam komplektam kā fonu, vai papildus attēlu, lai izdaiļotu savu „Tērpa komplektu”! P.s. Ja vēlies pievienot savam komplektam fonu, tad šo attēlu pirmo pārnes uz "Tērpu veidošanas" logu un tikai, tad pārējos izvēlētos apģērbu un aksesuāru attēlus"!
 • Vēl preču izvēles logā Tu vari uzklikšķināt uz "Miskastes" ikonas un izdzēst no izvēles loga tos izvēlētos apģērbu un aksesuāru attēlus, kurus vairs nevēlies pievienot "Tērpa komplektam"!
 • Tērpa komplekta izveides logā Tu vari pārvietot apģērbu vai aksesuāru attēlus pa visu logu - uzejot uz konkrētā attēla un turot piespiestu kreiso peles taustiņu.
 • par to kā mainīt attēla izmēru un vai izdzēst to no "Tērpa komplekta" vari izlasīt uzklikšķinot uz "Jautājuma" ikonas. 
 • Kad esi izveidojis savu "Tērpa komplektu", ieraksti tā nosaukumu, izvēlies kategoriju un ja vēlies, vari pievienot arī "Tērpa komplekta" aprakstu. "Tērpa komplekta" cena tiks sarēķināta automātiski, kas vēlāk tiks koriģēta – lapas administrators Tavam komplektam piešķirs līdz 10% atlaidi!
 • Pirms nospied "Komplekta saglabāšanas" ikonu, pārliecinies vai "Preču izvēles" logā nav palikuši apģērba vai aksesuāru attēli, kuri nav "Tērpa komplekta" attēlā. Liekos attēlos no "Preču izvēles" loga izdzēs! Tad spied pogu "Saglabāt komplektu".

4. Pēc komplekta saglabāšanas, gaidi lapas administratora apstiprinājumu, Tava "Tērpa komplekta" publicēšanai. Publicēšanai netiks aptirināti "Tērpu komplekti", kuri satur pornogrāfiska vai pārāk erotiska rakstura attēlus un nepilnīgi nokomplektēti "Tērpa komplekti" (komplekti, kuros ir mazāk kā 3 preces)!

5. Ja Tavs "Tērpa komplekts" tiks apstiprināts, Tu saņemsi apstiprinājuma e-pastu un  Tavs "Tērpa komplekts" būs redzams www.estilists.lv mājas lapā sadaļā "IDEJAS TĒRPIEM"! 

6. Tavu izveidoto "Tērpa komplektu" varēs vērtēt ( viens maksimālais vērtējums 5 zvaigznītes) un komentēt visi mājas lapas www.estilists.lv apmeklētāji! Visi vērtējumi summēsies un katra mēneša beigās tiks noskaidrots tas „Tērpa komplekts”, kurš saņēmis vislielāko vērtējumu. Lietotājam, kurš izveidojis „Tērpa komplektu” ar visaugstāko novērtējumu tiks piešķirta īpaša dāvana atlaide vai dāvanu karte. Lai saņemtu maksimālu vērtējumu vari dalīties un ieteikt vērtēt savu "Tērpa komplektu" saviem draugiem un paziņām dažādos sociālajos tīklos, kuri norādīti mājaslapā zem katra "Tērpa komplekta". Vienkārši spied uz attiecīgās sociālo tīklu ikonas!

7. Arī Tu vari vērtēt un komentēt citu lietotāju "Tērpu komplektus".

8. „Terpa komplektus” vari veidot neierobežotā daudzumā.

Neskaidrību, ierosinājumu un jautājumu gadījumā droši zvani 29339783 vai raksti mums uz epastu: info@estilists.lv!

Tavs www.estilists.lv!