PASŪTĪJUMIEM, KURU SUMMA IR 50 EUR UN VIRS 50 EUR - PIEGĀDE UZ "CIRCLE K" IR BEZMAKSAS!

Ko vilkt mugurā Jaunajā 2016. gada svinībās!


Ko vilkt mugurā Jaunajā 2016. gada svinībās!

Ja jums rodas jautājums, ko vilkt mugurā sagaidot 2016. Pērtiķa gadu, tad visu pirms, vajadzētu noskaidrot, kur jūs svinēsiet Jauno gadu? Varbūt jūs dosieties ar draugiem uz restorānu vai uz Jaungada ballīti klubā, vai tomēr paliksiet mājās un pavadīsiet vakaru kopā ar ģimeni. Ja dosieties uz restorānu, tad sievietēm vajadzētu izvēlēties elegantu vakarkleitu, bet, ja svētkus svinēsiet mājās, tad apģērba izvēlē ir lielāka brīvība: varat vilkt maskas kostīmu vai uzvilkt kaut ko ekstravagantāku, vai izvēlēties, vienkārši jums ērtāko apģērbu, un akcentēt to ar mirdzošiem aksesuāriem.

Tradicionālās Jaunā 2016. gada krāsas.

Tā kā 2016. gads būs Ugunīgā Pērtiķa gads, tad apģērbs jāizvēlas tieši ugunīgajos toņos. Tie var būt sarkanie, oranžie, dzeltenie, perlamutrie, koraļļu, brūnie, bordo, rižie, šokolādes un citi toņi.

Ietērpjoties ugunīgajos toņos, jūs pievērsīsiet Pērtiķa uzmanību un iepriecināsiet to ar savu ārējo izskatu, un viņš savukārt, dāsni atdarīs jums ar veiksmi, labklājību topošajā jaunajā gadā. Nevajadzētu aizmirst, kā pērtiķis mīl greznību, oriģinalitāti un radošumu, tāpēc, lai noslēgtu savu koptēlu, vajadzēs nedaudz pafantazēt, piedot tam nedaudz vairāk krāsas un spilgtuma. Lielisks risinājums Jaunā gada sagaidīšanas tērpam būs kokteiļkleita degoši sarkanā krāsā ar zelta aksesuāriem un apaviem ar zelta krāsas apdari.

Bet tomēr, ja katrs no viesiem izlems ietērpties sarkanā kleitā, tad gala rezultātā, jums nogurs acis no tā visa. Tādēļ, jūsu tērpā var būt tikai sarkanas krāsas akcenti. Var arī dzeltenas krāsas kleitu sakombinēnēt ar oranža toņa boa vai apmetni. Ja Jaunā gada sagaidīšana notiks jautrā kompānijā, tad var noorganizēt tematisku vakaru, un tādejādi, ļaut vaļu savai fantāzijai un tērpu dizainera talantam, lai vienmēr būtu uzmanības centrā.

Jaunā gada sagaidīšana ģimenes lokā – tas vienmēr ir komforts un mājīgums. Jums nevajadzēs visu vakaru būt uz au

gstiem papēžiem, un pēc tam žēloties par nogurušām kājām. Pietiek, ja uzvilksiet ērtas, svinīgas drēbes Pērtiķa gada toņos.

Ko simbolizē apģērba krāsa Jaunajā gadā.

Ja pareizi izvēlēsieties tērpu jaunajam gadam, tad veiksme visu gadu jums būs līdzās vienmēr un visur. Kā jau tika minēts iepriekš, Pērtiķim patīk sarkanie toņi, bet arī zilie un zaļie toņi viņam simpatizē. Izvēloties sava tērpa krāsu Jaunā gada svinībām, jums labāk vadīties pēc tā, ko vēlaties sagaidīt no jaunā 2016. gada.

Sarkanā krāsa simbolizē mīlestību, varu, kaislīgas attiecības un arī auglību, tādēļ, ja vēlaties iegūt kaislīgas attiecības, paaugstinājumu darbā, un peļņu savā maciņā, tad droši iegādājieties kleitu sarkanā tonī!

Zilā krāsa simbolizē ģimeni, mieru un veiksmi. Ja vēlaties ātrāk apprecēties, atrast savu otro pusīti, izvēlaties tērpu zilā tonī. Zilā krāsa arī palīdz virzīties augšup pa karjeras kāpnēm.

Vēlaties pēc iespējas ātrāk iegūt bagātību tieši 2016. gadā, izvēlaties sev tērpu dzeltenos un violetos toņos, var pat šos abus toņus kombinēt kopā, tādejādi palielinot savas iespējas uz finansiālo labklājību.

Ja esat noskaņots mācībām, vēlaties iestāties augstskolā vai vēlaties pārkvalificēties, tad ietērpieties oranžajos vai māla toņos, tad veiksme jums garantēta. Tieši šīs divas krāsas simbolizē jaunu zināšanu veiksmīgu apguvi.

Lai dzīve jaunajā gadā būtu košās krāsās, lai iegūtu jaunus draugus un kardināli nostiprinātu savas pozīcijas dzīvē, izvēlieties kleitu baltā vai sudraba krāsā, jo tieši šīs krāsas realizēs jūsu ieceres.

Krāsu toņa gammu un spilgtumu savam tērpam vajadzētu izvēlēties, vadoties pēc sava krāsu tipa un ārienes. Tāpat nevajag aizmirst, ka visas krāsas var kombinēt, tādā veidā palielinot to enerģētikas spēku. Piemēram, ja vēlaties, lai 2016. gadā jums piedzimtu bērniņš, tad izvēlaties baltu kleitu un klāt tai pieskaņojiet sarkanu somiņu, šalli vai citu aksesuāru. Tāpat tas var būt tērps, kas sastāv no diviem toņiem, piemēram, http://www.estilists.lv/lv/sievietem/kleitas/gara-vakarkleita-gf1116.