PASŪTĪJUMIEM, KURU SUMMA IR 50 EUR UN VIRS 50 EUR - PIEGĀDE UZ "CIRCLE K" IR BEZMAKSAS!

Kādas krāsas modē pavasara/vasaras sezonā 2015!


Kādas krāsas modē pavasara/vasaras sezonā 2015!

         Tuvojas pavasaris un smagās, siltās, bieži vien tumšās drēbes  būs jāatliek malā. Priekšplānā būs viegli un gaisīgi audumi košās, sulīgās pavasara-vasaras krāsās!

         Kādas krāsas būs modē šo pavasar? Par to lasiet mūsu mājaslapā un iedvesmojieties jaunai garderobei!

 

Tirkīzā krāsa – akvamarīns un mint tonis.

Tirkīzā krāsā ir iedvesmojusi dizainerus visā pasaulē. Šī atkal ir šī pavasara – vasaras sezonas top krāsa! No tirkīzās krāsa par 2015. gada pavasara-vasaras toņiem dizaineri ir izvēlējušies akvamarīna un “mint” toņus.

Akvamarīna tonis ir maigāks un mierīgāks tonis, nekā “mint” tonis, tas lieliski piestāvēs pavasara krāsu gammai. Apģērbu un aksesuārus šai tonī var kombinēt monogāmi, izvēloties vienas krāsas toņus, bet par 1-2 toņiem tumšākus vai gaišākus, kā arī var kombinēt ar citiem pasteļa toņiem un visiem zilajiem toņiem.

“Mint” toni gan labāk izvēlēties vasaras garderobei – tas Jūs atsvaidzinās ne sliktāk kā “Mohito” kokteilis. Šai gadā “mint” toni moderni kombinēt ar brūnajām, rozā un bēšajām krāsām.

 

Citrona dzeltenais.

Salīdzinājumā ar tirkīza krāsu, dzeltenā krāsa tika nepelnīti aizmirsta uz kādu laiku. Bet 2015. gadā tā iemirdzējās pasaules modes skatēs!

Citrona dzeltenais tonis ir ieņēmis visas pozīcijas, sākot no virsdrēbēm (mēteļiem, plašķiem, vieglām vējjakām) līdz kleitām, svārkiem un biksēm.

Ja agrāk šo toni neesat izvēlējusies savā garderobē, tad pievērsiet uzmanību tam, kā tas ideāli kombinējas ar tumši zilo un melno krāsu. Bet aksesuārus pie šī toņa iesakām izvēlēties no brūnas ādas!

 

Sezonas izvēle – zemeņu saldējums.

Nav runa par desertu! Nomainīt bēšos toņus, steidz krāsa, ko dizaineri ir nosaukuši par “zemeņu saldējumu”. Tas ir bēšo un sulīgi rozā toņu sajaukums.

Tas ir delikāts un sievišķīgs tonis, kas ir iekarojis meiteņu sirdis visā pasaulē. Šogad modē ir visa šīs krāsas toņu gamma – no paša gaišākā, tik tiko atšķirama, līdz piesātinātam tonim. “Zemeņu saldējuma” krāsu dizaineri ir sākuši izmantot pat lietišķos kostīmos, tā kā savā ofisa stilā varēsiet ieviest oriģinālas lietas, kas piešķirs koptēlam gaumīgu modernumu! Šī krāsa lieliski kombinējas kopā ar bēšajām, sarkanajām un melnajām krāsām.

 

Uzmanību! Kaislīgi sarkanais+nobrieduša ķirša krāsa.

Sarkanā krāsa izsauc daudz un dažādas asociācijas: karstā Spānija, kaisle, seksapīls,... Sarkanā krāsa vienmēr pievērš uzmanību! Šogad izteikti sievišķīgo, košo un sulīgo krāsu dizaineri nav aizmirsuši un radījuši milzīgu daudzumu drosmīgus un košus tērpus un tēlus.

2015. gada pavasara-vasaras sezonā pievērsiet īpašu uzmanību tērpiem un aksesuāriem, kuriem ir sarkans fons, kas kombinēts kopā ar tumši zilo un melno krāsu.

 

Sezonas rota - safīra zilā krāsa.

Vēl viena krāsa, kas ir favorīts vairākas sezonas pēc kārtas – piesātināti zilais. Taču šajā sezonā no šīs krāsas, dizaineri ir izvēlējušies tīru safīra ūdens toni, kas izmantots daudzās modes skatēs un visdažādākajos apģērbu modeļos. Šis tonis ideāli saskan un kombinējas kopā ar visām 2015. gada pavasara-vasaras top krāsām, kuras pieminējam jau iepriekš. Pārbaudiet pašas!

  

Klasika – melnbaltais.

Šai gadā dizaineri nesāka strīdēties par to, kura krāsa labāka: melna vai balta? Viņi vienkārši tās apvienoja, dodot priekšroku, klasiskiem sprintiem. Atkal bodē ir visu iemīlētie melnbaltie punktiņu, zosu kājiņas un ģeometriskie printi.

Šādā izpildījumā lieliski izskatās gaisīgas kleitas un kostīmi. Bet, ja vēlaties paeksperimentēt, tad sakombinējiet melnbalti punktotu blūzi ar safīra zilām biksēm vai dzelteniem svārkiem un Jūs iegūsiet spilgtu koptēlu!